Çalışmalarımız

ÇALIŞMA SÜRECİ

Üç adımda projelerinizi teslim ediyoruz.

ADIM 0

ÖN GÖRÜŞME

Firma olarak müşterilerimizi yakından tanımak ve kendimizi tanıtmak adına bir ön görüşme yapmaktayız. Yapılan bu görüşme sonucunda müşterilerimizin talepleri göz önünde bulundurularak uygun projeler geliştiriyoruz.

ADIM 1

PLAN PROJE

Yapılan ön görüşme doğrultusunda müşterimizin isteklerine uygun plan ve projeleri, profesyonel bir ekip ile tasarlıyoruz. Hazırladığımız plan ve projeleri müşterilerimize sunuyoruz.

ADIM 2

YAPIM AŞAMASI

Hazırladığımız plan ve projelerin müşterilerimiz tarafından onaylanmasıyla birlikte Projenin yapım aşamasına başlıyoruz. Alanın uzman ekibimizle birlikte güvenilirlik doğrultusunda projemizi teslim ediyoruz.

Müşteri Memnuniyetleri

Bizimle çalışmayı seçen bütün müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

 • Merhaba, Yaklaşık 6 yıldan beri ortak projeler üzerine birlikte çalışmaktayız bu güne kadar yapılan bütün projelerinizin zamanında, itinalı ve uyum içerisinde tamamlandığınızdan teşekkür ederiz. ”

  Düzgün Koldaş
  Ataşehir Belediyesi Emlak İstimlak Müd. Yrd.
 • Yapmış olduğunuz işteki özverili çalışmanızdan dolayı öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum. Çözüm ortağımız olarak sahada karşılaştığımız tüm sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturma prensibiniz ve her zaman alternatif çözümler sunmanız ve yeni projelerinizle piyasada bir adım önde olduğunuzu bildirmek isterim. İyi çalışmalar. ”

  Mehmet yelek
  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş Atm kurulum koordinasyon yetkilisi self servis bankacılık ve kanal koordinasyon alternatif dağıtım kanalları yönetimi
 • İyi günler, Atm kuruluşları konusunda çözüm ortağımız olarak bankamıza sunduğunuz proje teklifleri ve kuruluşların sonuçlan-ması konusunda disiplinli çalışma prensibinizden dolayı memnuniyetimizi paylaşmak isteriz. İyi çalışmalar. ”

  Fikret özen
  Atm saha etüt yöneticisi self servis bankacılık ve kanal koordinasyon alternatif dağıtım kanalları yönetimi
 • Çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz; tecrübeli ve başarılı, süreci takip eden, her zaman bilgi alışverişinde bulunup çözüm üreten güvenilir kurum, Başarılarınız daim olsun. ”

  Halit kabakoz
  İzmit belsa avm idari amiri

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için buradayız.

WordPress › Hata